.

.

10Pcs/многу Розова Стапало Snap Копчиња Одговара 18mm Копчиња Snap Накит Шарм DIY Нараквици&Алки

10Pcs/многу Розова Стапало Snap Копчиња Одговара 18mm Копчиња Snap Накит Шарм DIY Нараквици&Алки

DEN 204.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
SANGUINE
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Објектот Ширина:
1.8cm
Големина:
18mm
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
3.8g
Производ Карактеристики:
18mm snap копчиња
Објектот Должина:
1.8cm
Број На Модел На:
AB006
Тип:
Snap Копчето
боја:
исто како слик
Големина:
18 mm
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата