.

.

Нов Стил Гроздобер Уникатен Накит Хривнија За Жени Боја Сребрена Рака-Плетени Кожа Јаже Хривнија Божиќ Подарок

Нов Стил Гроздобер Уникатен Накит Хривнија За Жени Боја Сребрена Рака-Плетени Кожа Јаже Хривнија Божиќ Подарок

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Бренд Име:
kinel
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Смола
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
S-0266
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
убава
Компатибилност:
NO
Подароци објект:
Љубовници , пријатели, родители , бизнис
Методи На Продажба:
Евтини висок квалитет, брза испорака
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата