.

.

фрижидер замрзнувач Двојно ја отвори вратата Фан мотор за DRCP5030LB/CKD

фрижидер замрзнувач Двојно ја отвори вратата Фан мотор за DRCP5030LB/CKD

DEN 960.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Бела

Стоката во категоријата