.

.

10 компјутери Минијатурни Излизгајте го Прекинувачот 3 Pin 2 Позиција 1P2T SPDT за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Хоризонтална Преку Дупка Knob 2.00 mm Висина микро прекинувач

10 компјутери Минијатурни Излизгајте го Прекинувачот 3 Pin 2 Позиција 1P2T SPDT за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Хоризонтална

DEN 84.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
MSS22D19-2H
Карактеристики:
Минијатурни Излизгајте Го Прекинувачот
Гаранција:
10 Година
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
сертификација:
ROHS

Стоката во категоријата