.

.

20PCS Машки USB приклучок ТИП USB КОНЕКТОР 4PINS 90 степени СВИТКАНА ИГЛА конектор за напојување измена ROHS Бесплатен превозот

20PCS Машки USB приклучок ТИП USB КОНЕКТОР 4PINS 90 степени СВИТКАНА ИГЛА конектор за напојување измена ROHS Бесплатен

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
USB-AM
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
AM

Стоката во категоријата