.

.

WE915 15.0 Метри Водоотпорен USB Кабелска Endoscope Инспекција Камера со WIFI Кутија за Паметен Телефон Безжична Конекција & LED Светло

WE915 15.0 Метри Водоотпорен USB Кабелска Endoscope Инспекција Камера со WIFI Кутија за Паметен Телефон Безжична Конекција

DEN 1507.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Поддршка За Мемориска Картичка:
32g
Капацитетот На Батеријата:
NA
Број На Модел На:
НИЕ-915M
WIFI Поддршка:
Yes
Ефективна Мегапикселна:
Околу 1.3 MP
сензор на слика:
Други SONY Серија
Стабилизација На Слика:
Нема Стабилизација На Слика
Пакет:
Yes
Дополнителна Функција:
Поддршка за WIFI
Примена:
Полу-професионален
Вградена Меморија Големина:
НЕ
јачина:
0.01
Далечинскиот Управувач Поддршка:
No
Бренд Име:
cctung
Сензор Големина (инчи):
1/4 инчи
NightShot Функција:
No
Максимална Бленда:
F2.0
Водоотпорен:
No
Големина На Екранот:
Без Екранот
HDMI ™ Излез:
No
Главниот Процесор ( Максимум HD Поддршка):
Novatek96220 (720P/30FPS)
екран:
No
Мемориска Картичка Тип:
MicroSD / ТФ
Bluetooth Поддршка:
No
Тежина:
101g-150g
Wideangle:
90°
Екран На Допир:
No
NFC Поддршка:
No
USB Endoscope Камера со Wifi Кутија :
WIFI безжична конекција со паметна android/iphone мобилни
WIFI Кутија Изграден во литиум батерија 850MAH:
Поддршка Android/Iphone Паметен телефон & таблет Компјутери лаптопи Врска
Камерата 1/5 VGA COMS Пиксели 2.0 ПРАТЕНИК:
Резолуција
Transmitt слики и видеа:
Сликата & фото може да се спаси во мобилен телефон или компјутер, опрема
WIFI конекција граница:
поврзете до 4 групи на опрема во исто време
Поддршка USB интерфејсот на камерата :
USB стоматолошки endoscope USB микроскоп USB PC QQ камера USB
I/O Интерфејс:
Микро usb или USB 2.0
WIFI Растојание:
30meters
LED 6 Бела LED светла светлина:
LED хируршка постапка со Прилагодливи леснотија се префрлите
Водоотпорен IP67:
Фокусна Далечина 6CM-бесконечна

Стоката во категоријата