.

.

Вода работам Кафе Машина Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра проток индикатор caudalimetro 0.3-6L/мин YF-S401 G1/4

Вода работам Кафе Машина Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра проток индикатор caudalimetro 0.3-6L/мин YF-S401

DEN 110.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Бери Век
Број На Модел На:
YF-S401 проток метри
Заеднички Цевка Понесе Големина:
1/4
Мерен Опсег:
0.3-6L/мин
DIY Материјали:
Водовод
Спојување Тип:
приклучи се
гориво проток на сензор:
проток на гас метар
Протокот На Воздух Метар:
medidor де flujo де agua
cerveja:
misuratore ди flusso
Проток:
проток на вода сензор
протокот метри:
проток на вода се префрлите
базен плови :
сензор де nivel liquido
вода сензор:
ниво прекинувач
сензор течни:
нивото на водата контролер
пумпа за вода:
проток на вода метар
течни ниво контролер:
гориво flowmeter

Стоката во категоријата