.

.

За Мерцедес Benz CLA C117 W117 Внатрешни работи Вода Купот на Капакот на Држачот за Трим 2014-2015 1pcs

За Мерцедес Benz CLA C117 W117 Внатрешни работи Вода Купот на Капакот на Држачот за Трим 2014-2015 1pcs

DEN 405.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
hotrimworld
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За Мерцедес Benz CLA C117 W117
Година:
2014-2015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS Пластика
Земја на потекло:
Кина

Стоката во категоријата