.

.

Dual 6 - нога рокер прекинувач за напојување рокер switch KCD8 212N KCD2 15A / 250V

Dual 6 - нога рокер прекинувач за напојување рокер switch KCD8 212N KCD2 15A / 250V

DEN 115.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

сертификација:
CCC
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Тип На Објект:
Прекинувачи

Стоката во категоријата