.

.

SZLHRSD За МАЧКА S31 Екран Заштитник Јасно Мека Нано Анти-Експлозија Заштитна Фолија За Гасеница Мачка S31 4.7(Не Стакло Филм)

SZLHRSD За МАЧКА S31 Екран Заштитник Јасно Мека Нано Анти-Експлозија Заштитна Фолија За Гасеница Мачка S31 4.7(Не

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Транспарентна
Материјал:
Нано-обложена Калено Стакло Филм
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се инсталира
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
SZLHRSD
На работ на работ Покриеност:
No
Модел 1:
За Гасеница Мачка S31

Стоката во категоријата