.

.

Ретро антички E27 Индустриски Замав Рака Ѕид Sconce Сенка Прилагодлива Рачка Sconce Ѕид Светилка ЦРНА

Ретро антички E27 Индустриски Замав Рака Ѕид Sconce Сенка Прилагодлива Рачка Sconce Ѕид Светилка ЦРНА

DEN 1080.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Гроздобер
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Боја На Каросеријата:
Црна
Материјал:
Метал
База Тип:
E27
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Тело Материјал:
Железо
Осветлување Област:
5-10square метри
Сенка Тип:
Железо
Напон:
90-260V,220V,110V
Техника:
Насликани
Сенка Ветер:
До & Долу
Примена:
Кревет Во Соба
Број На Модел На:
WL-1115
Употреба:
празник
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Карактеристики:
ѕидот светилка
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Други

Стоката во категоријата