.

.

Diy 5d Дијамант Сликарство Крстот Бод Комплет Сценографијата Плоштадот Вежба Целосна Смола Ткаенина Дијамант Везови Едрилица Дома додатоци

Diy 5d Дијамант Сликарство Крстот Бод Комплет Сценографијата Плоштадот Вежба Целосна Смола Ткаенина Дијамант Везови

DEN 181.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20x25cm, 30*40cm, 40*50cm, 50x60cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Бренд Име:
MOONZERO
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Сценско
Рамка:
No
Тип:
Комплет За Шиење
Го Поставите Типот:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Техника:
дијамант сликарство
Крстот бод колекции внатрешни детали:
смола честички Основната ткаенина Цртежи Форцепс
Крстот бод на Одлуки:
Плоштад смола честички колаж дупчење
Крстот бод тип:
дијамант везови
Подарок за:
Пријатели на семејството роденден празник се пресели во нов дом
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Алатки Тип:
Пинцети Pick-Up Алатки
Крстот бод државата:
Недовршениот Треба рачно изработени

Стоката во категоријата