.

.

Нордиските Стил Шарени полица Полиците Со Tassels Ѕид Clapboard Соба Декорација За Деца Деца Облека Дисплеј Рок

Нордиските Стил Шарени полица Полиците Со Tassels Ѕид Clapboard Соба Декорација За Деца Деца Облека Дисплеј Рок

DEN 379.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Нема. на Групи:
Еден
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
AIHOME
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Број На Модел На:
Декоративни складирање багажник
Материјал:
Дрво
Инсталација Тип:
Топ Вметнување Тип
Големина:
38*14*1.5 cm / 14.96 * 5.51 * 0.59
Карактеристики:
рачно борови дрва производство, модерен и еко-пријателски
Примена:
дневни соби, спални соби, бањи, ѕид декорација и складирање.
забелешка:
Бидејќи производот е чисто рачно изработени, постојат и некои недостатоци

Стоката во категоријата