.

.

СЈАЈ 10 Компјутери Смола за Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Бисер Една Дупка Розова 10мм Costura Botones ги красат PE001

СЈАЈ 10 Компјутери Смола за Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Бисер Една Дупка Розова 10мм Costura Botones ги красат

DEN 72.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Шарени СЈАЈ. СОН
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Месо тело
Техника:
бисер
Број На Модел На:
Рачно Изработени D133U0
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Тип На Производ:
Копчиња
Големина:
10mm
боја:
Пинк
Употреба:
Шиење Облека Кошула, Палто Занает Копчето
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Новата Популарна бои
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форми
Qualtiy:
Врвот
Is_customized:
Yes

Стоката во категоријата