.

.

2 x plug and Play H11 ПРОКАИН LED Feu Анти Brouillard светилки drl 16 Кри ZES Чип Плус Lentilles 6000K Блан 80W

2 x plug and Play H11 ПРОКАИН LED Feu Анти Brouillard светилки drl 16 Кри ZES Чип Плус Lentilles 6000K Блан 80W

DEN 696.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип Socket:
H11
Тип На Објект:
Извори На Светло
Wattage:
80W each bulb
Температура На Боја:
6000K
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Чип Собранието Тип:
ZES
Лер Зрак Тип:
место
Напон:
12V
Автомобил Марка:
За Сите автомобили
Бренд Име:
Yadasatuna

Стоката во категоријата