.

.

E27 индустриски уметност декорација ретро ѕид Осветлување Ноќни продавница продавница, ресторан, бар Ѕид светилка шарени Дома Осветлување Ѕид Sconce

E27 индустриски уметност декорација ретро ѕид Осветлување Ноќни продавница продавница, ресторан, бар Ѕид светилка

DEN 768.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Абажур Боја:
A, B, C, D, E, F, G, H, I
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Гроздобер
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Боја На Каросеријата:
Црна
Материјал:
Метал
База Тип:
E27
сертификација:
RoHS,CQC,CCC,CE
Тело Материјал:
Железо
Осветлување Област:
5-10square метри
Сенка Тип:
Железо
Напон:
90-260V,220V,110V
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
T20170606
Гаранција:
1 години
Сенка Ветер:
До & Долу
Примена:
Кревет Во Соба
Употреба:
празник
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Карактеристики:
ѕидот светилка
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Други

Стоката во категоријата