.

.

CrazyFire LED Црвена Зелена Бела Сина Велосипед Светлина КРИ T6 Zoomable Тактички Светлото 5-Режим Фенер Факелот За Лов, Риболов

CrazyFire LED Црвена Зелена Бела Сина Велосипед Светлина КРИ T6 Zoomable Тактички Светлото 5-Режим Фенер Факелот За

DEN 197.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Број На Модел На:
FL-E5
Тело Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
Функција:
Само За Одбрана,Шок Отпорни
Осветлување Растојание:
200-500 m
Модел на LED Монистра:
T6
Тип На Батерија:
ААА,18650
Лумен:
1000
полнач:
Не Е Применливо
Водоотпорен:
Yes
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
сертификација:
CCC,RoHS,FCC,CE
Wattage:
5W
Тип На Светилка:
Лов,Риболов,
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
прилагодлив
Зум:
Yes
Бренд Име:
CrazyFire
5-Режими:
Висок > Средината > Ниска > Strobe> СОС
QC:
Тест еден по еден пред shippment
боја на светлина:
Бела/Зелена/Црвена,Сина
Тип На Батерија:
3*AAA Батерија или 1*Батерија 18650
Тежина:
119g

Стоката во категоријата