.

.

Убаво Нови Mummy Постер Custom Canvas Постер Арт Дома Декорација Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење Свила Ткаенини За Печатење

Убаво Нови Mummy Постер Custom Canvas Постер Арт Дома Декорација Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење Свила Ткаенини

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
20x30cm, 27x40cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Бренд Име:
xxihlive
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Рамка:
No
Предмети:
Филм
Форма:
Еден
Број На Модел На:
20X30cm,27X40cm,30X45cm,40X60cm,50X75cm
Стил:
Модерна
Материјал:
ткаенина ткаенина
Поддршка База:
Платно
Тип:
Постер
Техника:
Спреј Сликарство
is_customized:
yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Видови:
Постер

Стоката во категоријата