.

.

12 инчен IP65 Водоотпорен Индустриски КОМПЈУТЕР Вграден Компјутер

12 инчен IP65 Водоотпорен Индустриски КОМПЈУТЕР Вграден Компјутер

DEN 11760.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
TPC-120D
Бренд Име:
ZUCZUG
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Atom D2500 1.86 Ghz
Екран на допир панел:
Екран на допир панел на отпор
Резолуција:
800*600
оперативен систем:
windows xp / windows 7/8/linux
LAN:
2*RJ45 Intel RTL8111C 1000Mbps
LED димензии:
AUO 12 инчен
RAM меморија:
DDRIII 2Gb max8G
Безжичен (Опционално):
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Работна температура:
-40--80 C
За сертификација на:
CE,FCC,RoHS

Стоката во категоријата