.

.

SHELI лаптоп Плоча За hp 8470P 8470W 6470B 686038-001 HM76 HD 7570M 1G интегрирана графичка картичка целосно тестирани

SHELI лаптоп Плоча За hp 8470P 8470W 6470B 686038-001 HM76 HD 7570M 1G интегрирана графичка картичка целосно

DEN 1912.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
VGA,USB 2.0,Ethernet
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
8470P 6470B плоча 686038-001
Чипсет Производител:
Intel
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија канал:
Двојно
Целиот тест:
Yes
Ре-проверува пред превозот:
Yes
Состојба:
совршен
испорака:
1-3working дена по paymeng
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
парче

Стоката во категоријата