.

.

Пластична Кофа Капак Настроената Алатка За Homebrew Пиво Ферментација Бесплатен Превозот

Пластична Кофа Капак Настроената Алатка За Homebrew Пиво Ферментација Бесплатен Превозот

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Бар Додатоци
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Пијалак Ајкула
сертификација:
CIQ

Стоката во категоријата