.

.

KOLMAKOV 2018 Најновите Модни Мажите Кошули на Кратки Ракави, Маица Печатење на Облека Мека Памучна Случајни Кошули Плус Големина М-7ML

KOLMAKOV 2018 Најновите Модни Мажите Кошули на Кратки Ракави, Маица Печатење на Облека Мека Памучна Случајни Кошули

DEN 852.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
3721-P50
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Бренд Име:
KOLMAKOV
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Паметни Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати

Стоката во категоријата