.

.

Гем-внатре 6-12mm 15 Природни Круг Темно Зелена Зебра Џаспер Камен Монистра За Накит Одлуки Монистра Нараквици За Жените DIY Монистра

Гем-внатре 6-12mm 15 Природни Круг Темно Зелена Зебра Џаспер Камен Монистра За Накит Одлуки Монистра Нараквици За

DEN 277.00
DEN 277.44
-0 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
G17471-V
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Висина:
6mm-12mm
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
гем-внатре greate свој моден
Објектот Тежина:
30g-65g
Главниот Камен:
џаспер
Сертификат Број:
70975002255*
Certificate Type:
NGTC
Е прилагодена ?:
Yes
Избор ?:
Големина
Надворешниот Дијаметар:
6mm-12mm
Боја Процес?:
Природни Темно Зелена
Како да се продаваат?:
Се продава Од влакно, Должината на Една влакно е 15inches
Shap:
Круг
Материјал:
Зебра од јаспис

Стоката во категоријата