.

.

Myslc СТП Кожа случај покритие За teXet ТМ-7026 7 инчен Таблет Универзална Книга Случај

Myslc СТП Кожа случај покритие За teXet ТМ-7026 7 инчен Таблет Универзална Книга Случај

DEN 142.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Шаблон Тип:
Цврста
Модел Компатибилност:
За teXet ТМ-7026
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Материјал:
PU
Број На Модел На:
KXW180327F0096LC
Стил:
Моден
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
Универзална
Ширина:
14.3cm
Должина:
20.3cm

Стоката во категоријата