.

.

Алуминиум Легура Акција Камера Додатоци Велосипед Заградата Handlebar Адаптер за Монтирање за GoPro Hero5 Сесија /5 4 Сесија /4 /3+ 3 2

Алуминиум Легура Акција Камера Додатоци Велосипед Заградата Handlebar Адаптер за Монтирање за GoPro Hero5 Сесија /5

DEN 479.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
PU023
Бренд Име:
PULUZ
Тип:
Скелети & Рамки
Материјал:
Алуминиум
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
N:
Велосипедот заградата за Gopro
боја:
Црвена Сина Боја Црна
Тип:
Акција камера додатоци

Стоката во категоријата