.

.

Краткоденица Дома Текстил Спорт Енергија Сина Постелнина Поставува Прекривки Покрие Pillowcase Чаршаф Момчиња Дете Тинејџерите Bedlinen Неколку Двојно Кралицата

Краткоденица Дома Текстил Спорт Енергија Сина Постелнина Поставува Прекривки Покрие Pillowcase Чаршаф Момчиња Дете

DEN 743.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
Twin 3Pcs, Twin 4Pcs, Twin 4Pcs Big Sheet, Full, Queen, King
Лист Тип:
Станот Чаршаф
Бренд Име:
Краткоденица
Пополнување:
Никој
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
одделение:
квалитет
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Европа
Употреба:
Дома
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Геометриски
Апликација Големина:
1.0 m (3.3 стапки),1.2 m (4 метри),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),2.2 m (7 нозе)
Ткаенина Густина:
133X72
Ткаенина Count:
40
тема count:
300TC
Број На Модел На:
03271648
Постојаност На Боја (Одделение):
3
Тежина:
1.5kg
is_customized:
Yes
Количина:
3/4pcs

Стоката во категоријата