.

.

CHENGBRIGHT 5 Двор 10cm Долго Европски Стил Нови Завеси Tassel Чипка Декоративни Додатоци Декоративни Шиење рачно изработени Текстил

CHENGBRIGHT 5 Двор 10cm Долго Европски Стил Нови Завеси Tassel Чипка Декоративни Додатоци Декоративни Шиење рачно

DEN 615.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Дома Текстил,Облека,Декоративни,Завесата
Тип:
Fringe
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
ChengBright
Број На Модел На:
TL-A010
Ширина:
10cm
Стил:
Полиестер Средување На Tassel Чипка
боја:
Повеќе Боја Ве Молиме Изберете
Ткаенина Тип:
чипка средување

Стоката во категоријата