.

.

JaneYU 24 Бои Пристигна Нова мапа Патен Tablecloth Дома Декорација Дебели Полиестер Tapestry уметнички tapestry

JaneYU 24 Бои Пристигна Нова мапа Патен Tablecloth Дома Декорација Дебели Полиестер Tapestry уметнички tapestry

DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
1500MMX1300MM, 1500MMX2000MM
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
Правоаголни
Шема:
бохемски стил
Број На Модел На:
JY-199
Бренд Име:
JaneYU
is_customized:
Yes
Стил:
Обична
Тепих Продажба:
Мало И Трговија На Големо
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Техника:
Плетени
Рамка:
Yes
дизајн:
Моден

Стоката во категоријата