.

.

Кинески Природни Степен Пурпурна Jadeite Алка 61mm Мазна Закачам

Кинески Природни Степен Пурпурна Jadeite Алка 61mm Мазна Закачам

DEN 839.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дијаметар:
61MM
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Никој
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Рамки Поставување
позлата:
Од Чисто Злато Боја
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
NC201836
Функција:
Фитнес Тракер
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
yangshengda

Стоката во категоријата