.

.

Myslc Печатени Покритие за Acer Iconia Едно 10 (Б3-A20) 10.1 инчен Печатени СТП Кожа Случај

Myslc Печатени Покритие за Acer Iconia Едно 10 (Б3-A20) 10.1 инчен Печатени СТП Кожа Случај

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Број На Модел На:
KXW031600112PCLC
Ширина:
19.4cm
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
Универзална
Модел Компатибилност:
за Acer Iconia Едно 10 (Б3-A20)
Должина:
26.2cm
Шаблон Тип:
Печати

Стоката во категоријата