.

.

5PCS Гласно говорник ѕвончето измамник За Oppo Најди 5 X909 909 Бесплатен Превозот

5PCS Гласно говорник ѕвончето измамник За Oppo Најди 5 X909 909 Бесплатен Превозот

DEN 217.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
П.Н.Е.-LS909
Бренд Име:
Ivibrate
Компатибилен Бренд:
За Oppo Најди 5 X909 909
Sytle:
Гласно говорник ѕвончето измамник
Број На Модел На:
За Oppo Најди 5 X909 909
Екранот:
Гласно говорник ѕвончето измамник
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
А+Квалитет
Компатибилен режим:
За Oppo Најди 5 X909 909
Акции:
Имаат
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Водоотпорен:
No
Тип:
Гласно говорник ѕвончето измамник

Стоката во категоријата