.

.

ALDX36-11,500 ултразвучно воздух овлажнител прочистувач етерично масло далечински управувач дрво миризливи машина овлажнител

ALDX36-11,500 ултразвучно воздух овлажнител прочистувач етерично масло далечински управувач дрво миризливи машина

DEN 1771.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Приклучок Тип:
АУ, ЕУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Бренд Име:
PBIBAY
Моќност (W):
5w
Напон (V):
220v
Капацитет:
Humidification Метод:
ултразвучно
Бучава:
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
сертификација:
CE,RoHS
Инсталација:
Мини
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Времето Функција:
Yes
Класификација:
Humidification
Магла Штекер Количина:
еден
Функција:
Ултразвучно Стерилизирате
Употреба:
Апарати за домаќинство
Слаб Излез (литри / ден):
50мл/H
Контрола На Влажноста На Воздухот:
Пијано Тип
Моќност Тип:
A. C. Извор
Примена:
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Обликот:
Цртан филм
Број На Модел На:
11

Стоката во категоријата