.

.

USB Велосипед Светлината LED Велосипед Светлина Светилка 2x XML T6 7000lm Пред Велосипедизам Блиц Светлина вградената Батерија 5 Режими на Светлата

USB Велосипед Светлината LED Велосипед Светлина Светилка 2x XML T6 7000lm Пред Велосипедизам Блиц Светлина вградената

DEN 594.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Монтажа Сместување:
Handlebar
Број На Модел На:
Батерија USB Велосипедизам Светлина
Напојување:
Батеријата
сертификација:
CCC
Бренд Име:
Eycocci
Извор На Светлина:
Вграден-во со Високи перформанси литиум полимер батерија
Број На Модел На:
5 Начини Пред Велосипед Светлата
Стил:
велосипед светлина,велосипед задни светла,led циклус светлина
Функција:
LED Велосипед Светлина HeadLamp
Функција:
USB Полнење Пред Велосипед Светлина

Стоката во категоријата