.

.

Т кошула Жените печ sequins 26cm златна слон се справи со тоа biker закрпи за облека лепенки 3d т кошула mens бесплатен превозот

Т кошула Жените печ sequins 26cm златна слон се справи со тоа biker закрпи за облека лепенки 3d т кошула mens бесплатен

DEN 40.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
ChicLady
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Sequined
Стил:
Шие-На
Големина:
26*23cm
Број На Модел На:
лепенки за облека
Име:
Закрпи
Употреба:
parches bordados став ropa
улична мода:
вез печ
Модна икона:
лепенки за облека
Готски стил:
biker закрпи
Хип Хоп:
parche militar
Фер maiden:
се справи со неа
Договор стил:
налепници за облека
Панк:
biker закрпи
Пвц закрпи боја:
ПОП

Стоката во категоријата