.

.

2018 Мода Жените Мејн Coon Мачка Копче За Синџирите За Накит Легура Мачка Во Облик На Копче Синџири

2018 Мода Жените Мејн Coon Мачка Копче За Синџирите За Накит Легура Мачка Во Облик На Копче Синџири

DEN 62.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
sykesha
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Метална боја:
Сребро.
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
YSK-5008
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
1.65*2.6 cm

Стоката во категоријата