.

.

Excision Турнеја 2018 Tshirt Црна Боја Најдобри Понуди Кратки Ракави S 4Xl

Excision Турнеја 2018 Tshirt Црна Боја Најдобри Понуди Кратки Ракави S 4Xl

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
Asia Size S, Asia Size M, Asia Size L, Asia Size XL, Asia Size 2XL, Asia Size 3XL, Asia Size 4XL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Стоката во категоријата