.

.

10Pcs Лажни Еден Матични Babysbreath Симулација Пластични Gypsophila за DIY Булчински Букет Свадба Додатоци на Вештачки Цвеќиња

10Pcs Лажни Еден Матични Babysbreath Симулација Пластични Gypsophila за DIY Булчински Букет Свадба Додатоци на Вештачки

DEN 957.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
68cm/26.77
Повод:
Свадба
Материјал:
Пластични
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Бренд Име:
jiumengya
Стил:
Цвет
Тип:
babysbreath
Состојба:
Бренд Нови
Материјали:
ткаенина и пластика
Должина:
68cm/26.77
Вид:
Екранот Цвет
боја:
бела, зелена, сина, виолетова, розова
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Роуз

Стоката во категоријата