.

.

Вистински YAKO YKD3606MA YKD3606M Stepper Мотор за NEMA 17 NEMA23 NEMA24 NEMA34 Stepper Мотор со DC 24 за да 80V Напон

Вистински YAKO YKD3606MA YKD3606M Stepper Мотор за NEMA 17 NEMA23 NEMA24 NEMA34 Stepper Мотор со DC 24 за да 80V Напон

DEN 2019.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Напон:
36V
Број На Модел На:
YKD3606MA YKD3606M
Тип На Мотор:
Stepper Мотор
Напојување:
DC
Работен напон:
DC20~60V
Појавување На Stepper:
NEMA 17 до NEMA 34 Stepper Мотор
Појавување На Stepper Тековната:
Подолу 5.9 На

Стоката во категоријата