.

.

1PCS 30W 12V U3 Мотор LED светлото на рефлекторите Возење Светлина Мотор Водоотпорен магла светлината главата ангел светилка Светла ATV Теренски светилки drl

1PCS 30W 12V U3 Мотор LED светлото на рефлекторите Возење Светлина Мотор Водоотпорен магла светлината главата ангел

DEN 308.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Жолта
Напон:
12V
Извор На Светлина:
LED
Бренд Име:
Huiermeimi
Температура На Боја:
6500K
Lumens:
1500lmw
Емитирачки Режими:
висок зрак, ниска зрак, strobe
флукс:
1500lmw
Wattage:
30W
Вистинската моќ:
8~12W
Зрачењето Растојание:
150~200 метри
LED сијалица Лифт Време:
време над 30000 часа
светлината моќ:
30W
Осветлување боја:
Бела
Материјал Тип:
Алуминиум легура

Стоката во категоријата