.

.

5 Парчиња/многу не ' Рѓосувачки Челик Мода Злато Кристал Кристал Носот Прстен Носот Студ Носот Пирсинг на Тело Накит Жени/Мажи

5 Парчиња/многу не ' Рѓосувачки Челик Мода Злато Кристал Кристал Носот Прстен Носот Студ Носот Пирсинг на Тело Накит

DEN 60.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Бренд Име:
NORDVEST
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
КИП-1828
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Романтични
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Метали Тип:
Геометриски
Тип:
Носот прстен, kylie усна прстен, пирсинг на Нос Тело Накит
боја:
на слика
Пакување:
парче
Пол:
Пирсинг на нос за жени, девојки и мажите
Број На Модел На:
КИП-1828

Стоката во категоријата