.

.

LOMVUM 12/16/24V Моќ Вежба Алатка Електрични Вежба ВЛИЈАНИЕ Cordless Вежби 2 Литиум-Јонска Батерија Завртка Ротари Алатка за ДУПЧЕЊЕ на ВОЗЕЊЕ

LOMVUM 12/16/24V Моќ Вежба Алатка Електрични Вежба ВЛИЈАНИЕ Cordless Вежби 2 Литиум-Јонска Батерија Завртка Ротари

DEN 1573.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Приклучок Тип:
US
Вежба Тип:
Влијание Вежба
Примена:
дрво/челик/ѕид/керамички
Номинална Вртежен Момент:
35N/M
Тежина:
1.6
Број На Модел На:
ST
Номинална Напон:
220v
Max. Дијаметар На Дупчење:
10мм
Фреквенција:
50/60Hz
is_customized:
Yes
Бренд Име:
LOMVUM
Номинална Влезна Моќност:
230W
Извор На Енергија:
Батеријата
Тип На Батерија:
Литиум Батерија
Вежба Тип:
Cordless Влијание Вежба
Карактеристики:
Cordless Шрафцигер
Апарати за домаќинство:
електрични рака вежба
Мини Вежба:
брзина на литиум електрични вежба
Брзина:
Двојно брзина на вредноста
Стил:
Електричен алат
Материјали:
електрични металугрија водоводни
Тип:
Cordless Шрафцигер
DIY Материјали:
Дрво

Стоката во категоријата