.

.

Индустриски Гроздобер Стил Полиран Никел Заврши Стакло Абажур Ѕид Sconce Dinning Соба Креветот Соба Foyer Осветлување Светилка Ѕид

Индустриски Гроздобер Стил Полиран Никел Заврши Стакло Абажур Ѕид Sconce Dinning Соба Креветот Соба Foyer Осветлување

DEN 6720.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Абажур Боја:
Полиран Никел
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
ЕМК,CQC,CCC,CE
Гаранција:
2 години
Број на извори на светлина:
1
Стил:
Модерна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Материјал:
Метал
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Карактеристики:
Полиран Никел
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Сенка Ветер:
До & Долу
Број На Модел На:
W0068
Бренд Име:
ZPLUS
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E14
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Употреба:
За итни случаи
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
Боја На Каросеријата:
никел

Стоката во категоријата