.

.

2018 Лето Преголеми Кратко Sleeve Tshirt Жените Секојдневен Цртан филм Симпатична Tees harajuku Женски Лабава Tee Млада Девојка Блузи Тим Tees

2018 Лето Преголеми Кратко Sleeve Tshirt Жените Секојдневен Цртан филм Симпатична Tees harajuku Женски Лабава Tee

DEN 465.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Стил:
Streetwear
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
45
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Ретро&Секојдневен&Краток&Секси&Клуб&Fashion&Партија
Сезоната:
Пролет& Лето
Пол:
Жените&Женски&Дами&Девојки
Ткаенини:
памук полиестер
боја:
Црно бели маици
Tshirt Мода:
Жените Лабава T-shirt
блуза кошула:
tshirt жени

Стоката во категоријата