.

.

13CM широк spandex еластична долна облека чипка цвет светло сина водат applique чипка за долна облека градник

13CM широк spandex еластична долна облека чипка цвет светло сина водат applique чипка за долна облека градник

DEN 235.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Ширина:
22CM
Функција:
еластичен
Материјал:
Spandex / Полиестер
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
17002
Потекло:
Henan,Кина

Стоката во категоријата