.

.

KEAIYOUHUO Vestidos Деца Фустани За Девојки Лето Свадба се Облекуваат за Партијата Облечи За Девојки Костими Фустани 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Години

KEAIYOUHUO Vestidos Деца Фустани За Девојки Лето Свадба се Облекуваат за Партијата Облечи За Девојки Костими Фустани

DEN 258.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Декорација:
Appliques
Фустани Должина:
Средината На Теле
Силуета:
Бал
Стил:
Европски и Американски Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
девојки фустан
боја:
Темно сина , Вино црвено , Шампањ , Виолетова
Големина:
110-120-130-140-150-160
погодни за возраста:
4-12 Години Возраст
погодни за сезоната:
Лето
свадба фустан:
партијата облечи
Материјал:
Памук+Полиестер
девојки фустан:
девојки облека
фустан за девојка :
Децата Облека Костим Девојки
костим за деца:
лето облечи
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата