.

.

ZDPARTS Универзален Автомобил Стил Опрема Shift Knob Т 5/6 брзина за Hyundai i30 ix35 ix25 Solaris Tucson 2017 Mazda 3 6 cx-5 Субару

ZDPARTS Универзален Автомобил Стил Опрема Shift Knob Т 5/6 брзина за Hyundai i30 ix35 ix25 Solaris Tucson 2017 Mazda

DEN 288.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
опрема shift knob
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
опрема shift knob
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
8cm
Година:
2017
Бренд Име:
ZDPARTS
Објектот Ширина:
7.3cm
Објектот Висина:
4.4cm
Име На Модел:
W-TPD-001
Објектот Тежина:
0.1kg
Автомобил Направи:
сите
Боја Име:
Црна/Црвена/Сино/Сребрена

Стоката во категоријата