.

.

10pc 17 color15mm ПРОДАЖБА Убава боја на слонова коска Кристал бисер Копчето,Свадба се облекуваат коса декорација,со висок квалитет и прифатлива цена

10pc 17 color15mm ПРОДАЖБА Убава боја на слонова коска Кристал бисер Копчето,Свадба се облекуваат коса декорација,со

DEN 54.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Случаен мешана боја
Тип На Производ:
Копчиња
Материјал:
acryl
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Магнетно,Еко-Пријателски,Перат
Број На Модел На:
15mm
Обликот:
Круг
Копчето Тип:
Кинески Јазол Копче/Кинески Жаба Копчето
Техника:
позлата
Декорација:
Rhinestones
Стил:
Flatback
Бренд Име:
DIANCAN

Стоката во категоријата