.

.

MASiKEN Двојна Боја Рака Wristband за Fitbit Ionic Силикони Спорт Фитнес Активност Tracker Smart Watch Зглоб Бенд Рака

MASiKEN Двојна Боја Рака Wristband за Fitbit Ionic Силикони Спорт Фитнес Активност Tracker Smart Watch Зглоб Бенд

DEN 181.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
Large Size, Small Size
Бренд Име:
MASiKEN
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Функција:
Passometer
Јазик:
Англиски
Тип:
врвка за околу рака
Компатибилност:
за Fitbit Ionic
Тип:
Врвка за Fitbit Ionic
Материјали:
Силикони
Употреба:
меки и удобни
Големина:
S / L
боја:
10 видови

Стоката во категоријата