.

.

Висок-Квалитет KingWei Светло Зелена 18650 2200mah 3.7 v Li ion Батерија за Заштита на Животната средина Акумулатори

Висок-Квалитет KingWei Светло Зелена 18650 2200mah 3.7 v Li ion Батерија за Заштита на Животната средина Акумулатори

DEN 129.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
1 Дел, 2 Парчиња, 3 Парчиња 5 Парчиња, 10 Парчиња
Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
18650
Бренд Име:
kingwei
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
2200MAH
Големина:
18*65(mm)
Стандарден Напон:
3.7 V
Минималниот Напон:
2.75 V
Максимален Напон:
4.2 V
Дополнет Пати:
Дополнет 500 Пати
Тежина:
45g
Тип:
Батерија Li-ion Батерија
Is_Customized:
Yes
боја:
светло зелена

Стоката во категоријата