.

.

Qingmos 50*17MM Хеликс Бисер Dangle Обетки за Жени Со Природни 8-10мм Бел Бисер & Сребрена Позлатен Кука-ear304 Слободен Брод

Qingmos 50*17MM Хеликс Бисер Dangle Обетки за Жени Со Природни 8-10мм Бел Бисер & Сребрена Позлатен Кука-ear304 Слободен

DEN 216.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Розова
Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ear304
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
50*17mm
боја:
Бела
Материјал Тип:
слатководни бисер
Обетки Тип:
dangle обетки
Главниот Камен:
бисер
бисер големина:
8-10мм

Стоката во категоријата